Сьогодні уманчанин виступить на Зимових олімпійських іграх у Сочі

17 лютого 2014, 15:29

Житель Умані, 23-річний Микола Пуздерко, сьогодні виступить на Зимових олімпійських іграх у Сочі. Спортсмен братиме участь у змаганнях з акробатики, які розпочнуться о 17:45. Уманчанин стартує 26-им. Разом з ним за перемогу змагатиметься ще один українець із Миколаєва Олександр Абраменко. Про це інформує «Нова Доба» з посиланням на офіційний сайт Зимових олімпійських ігор у Сочі.

– Микола народився і виріс у нашому місті. Навчався в ЗОШ №3. Спортом займався з дитинства, – розповіла заступник директора з тренерсько-виховної роботи Уманської дитячо-юнацької спортивної школа № 1 Світлана Лут. – З 1997 року займався в нас стрибками на батуті. Згодом, коли його перший тренер Валентина Федорівна Веприк переїхала в Миколаїв, хлопець перейшов до іншого тренера і трохи змінив спеціалізацію. Почав займатися стрибками на акробатичній доріжці. 2007 року талановитого спортсмена запросили в Миколаївський спорт-інтернат. Там він пройшов відбір і займався фрістайлом та лижною акробатикою. Нині Микола Пуздерко є майстром спорту, 4-кратним призером Європи, учасником кубків і чемпіонатів світу.

До останнього часу було не зрозумілим, чи братиме черкащанин участь в нинішній Олімпіаді. Микола Пуздерко перебував на «листі очікування» FIS. Після того, як команди США і Канади, у яких число здобутих ліцензій перевищило олімпійську квоту, «пожертвували» кількома лижними акробатами, наш спортсмен отримав можливість стартувати на Іграх в Сочі.

Подивитися пряму трансляцію виступів можна на телеканалі «Перший національний».

Поділитись

Коментарі

Вгору