Сьогодні у Черкасах ввели в поштовий обіг конверт «60 років. Черкаська область»

09 січня 2014, 17:00

У приміщенні відділення поштового зв’язку №1 Поштамту проведено урочисту церемонію погашення немаркованого художнього конверта «60 років. Черкаська область». На конверті зображено герб Черкаської області. Його тираж — 58 тисяч примірників,інформує "Черкаський край".

У церемонії взяли участь представники влади: заступник голови облдержадміністрації Михайло Коваленко, перший заступник голови Черкаської обласної ради Володимир Вовченко, керівництво Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та філателісти області.конверт2

— Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» відзначає найважливіші події, що відбуваються в житті нашої країни, проведенням погашення поштових марок та конвертів, спеціально виготовленим до урочистої дати поштовим штемпелем, який існуватиме тільки один день, — розповіла в. о. директора Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Лариса Руденко.

 

На церемонії був також присутній представник Черкаського земляцтва «Шевченків край» у Києві Олександр Канівець, який представив відвідувачам пересувну філателістичну виставку «Останнім шляхом кобзаря». Хоч спочатку виставка була приурочена 150-річчю перепоховання Тараса Шевченка, проте особливо актуальна напередодні 200-ліття від дня його народження та 60-річчя з дня заснування області. Виставка презентує унікальні філателістичні матеріали, присвячені великому поету. За словами Олександра Канівця, експонати разом з ним побували в усіх районних центрах та містах області — в дорозі були протягом 39 діб. Виставку буде передано до Черкаського краєзнавчого музею.

Коментарі

Вгору