Сьогодні канівчанам пропонують відмовитися від сну

27 червня 2015, 19:00

558a5005164b3-vidkryta-nich

Всім охочим канівчанам пропонують відмовитися від сну та в ніч з 27 на 28 червня в Канівському міському будинку культури приєднатися до українського кіномистецтва - відвідати фестиваль "Відкрита ніч", пише "Дніпрова зірка".

"Відкрита ніч" - фестиваль, покликаний відкривати нові українські імена в царині кінематографа та телевізійного виробництва. 18-й рік поспіль пошановувачі кіно збираються по всій Україні наприкінці червня просто неба, щоб насолодитися новим українським кіно.

Фестиваль "Відкрита ніч" проходить під девізом: "Ми. Для нас. Про себе". Фестиваль спрямований об'єднати творчу молодь із усієї країни. Окрім столиці, "Відкрита ніч" одночасно відбудеться ще для кількох великих міст країни, в яких запрацюють повноцінні масштабні кіномайданчики. Також вже в звичному форматі онлайн-трансляції фестиваль матиме свої осередки у понад тридцяти українських містах, в тому числі, в Каневі, а також у Європі та Канаді.

Відчути смак кіно-ночі зможе кожен охочий. Фестиваль позиціонує себе як фестиваль національного кіно, хоча і не має офіційного ймення "національний". Показ фільмів на фестивалі триває декілька годин, протягом яких показують приблизно 25-40 короткометражних стрічок.

Кожного року фестиваль розширює свою географію. У Каневі він проводиться втретє. Глядачі мають можливість обрати фільм, який отримає приз глядацьких симпатій.

Коментарі

Вгору