Смуга перешкод та бізнес-форум, – організатори Summer Challenge розповіли про особливості цьогорічного фестивалю

26 квітня 2018, 11:10

2 червня у Черкасах відбудеться грандіозне дійство – фестиваль тімбілдінгу “Summer Challenge”. Організатори заходу обіцяють: буде активно, круто й незвично, адже фест проходитиме у місті вже втретє, а тому організатори обіцяють кілька нововведень.

На відміну від попередніх років цьогорічний “Summer Challenge” буде складатися з трьох компонентів: групові забіги з перешкодами, майстер-класи як для підприємців-початків, так і для тих, хто хоче покращити свої навички, та форум “без краваток”  для представників бізнесу.

— У світі можна знайти безліч фестивалів кави, літератури, музики… Але ми не знайшли жодного прикладу фестивалю командотворення. Після Революції Гідності ми дуже хотіли об’єднувати владу, активну громаду і бізнес, реалізовувати разом круті проекти. Саме тому ми вже втретє проводимо фестиваль, якому немає аналогів. Я вважаю, що це та ідея, яка необхідна Черкасам, — розповідає організаторка фестивалю Ольга Касьянова

Новинкою заходу стане благодійний екстремальний забіг “X-challenge”. Учасникам потрібно буде пробігти 5-ти кілометрову смугу перешкод. Забіг відбуватиметься в чотири етапи — для школярів, учасників АТО, представників бізнесу та всіх бажаючих. До організації забігу долучилося обласне відділення Національного олімпійського комітету, а задля більшої безпеки учасників буде застраховано.

— Це буде як "Гонка нації" тільки в мініатюрі. Звісно, тут перешкоди будуть не такі важкі, адже стоїть завдання, щоб дійти до фінішу могли всі охочі. Але, щоб успішно фінішувати, потрібно мати підготовленість у різних напрямках: фізична активність,

витривалість, спритність тощо, — зазначає очільник обласного відділення НОК у Черкаській області Андрій Більда.

Тож щосуботи, починаючи з 28 квітня, всі бажаючі взяти участь в забігу матимуть змогу потренуватися. Починатися тренування будуть о 8:30. А підготовкою учасників буде займатися відома спортсменка Анна Тарапата.

Всі отримані від забігу кошти буде передано на благодійні цілі.

Ще однією родзинкою фестивалю стане майданчик для тих, хто хоче відкрити свою власну справу, але вагається, — “Open Biz.Start”

– На ньому можна буде почути відповіді на поширені питання, які цікавлять майбутніх підприємців. Це і як не прогоріти, як визначити, чи буде на ваш продукт  попит, які страхи і перестороги у людей є, та інше, — розповів один з тренерів Іван Подолян.

Також для представників малого та середнього бізнесу буде діяти окремий майданчик. Це стане першим форумом для підприємців “без краваток”. Тут можна буде як і “прокачати” себе актуальними знаннями, так і поспілкуватися в неформальній обстановці.

На цю локацію вхід буде платний, але, в той же час, плата буде доволі символічною. Все для того, щоб уникнути потрапляння туди випадкових людей.

Вгору