Смілянський відун, цілитель та ясновидець став одним з найсильніших у “Битві екстрасенсів”

25 жовтня 2014, 16:30

image

Слов’янський відун, цілитель та ясновидець Олексій Скидан з міста Сміли Черкаської області втрапив у дванадцятку 14-го сезону “Битви екстрасенсів” в Україні.

Про це повідомляє "Про головне".

Олексію 29 років. Про себе каже, що переконаний язичник. Стверджує, що людина нікчемна, якщо йде проти природи. У роботі закликає на допомогу чотири стихії: Вогонь, Повітря, Воду та Землю.

Магічні здібності в його родині передаються старшій дитині. Олексій другий, але його старша сестра померла.

Дар відання у Олексія з’явився, коли в 16 років пережив клінічну смерть після невдалої операції.

На проекті “Битва екстрасенсів” молодий язичник розповів, як захиститися від негативного впливу.

image6-e1414151732932

ПРАВИЛО №1: виробити правильні реакції

Сприймайте напружену розмову в сім’ї або на роботі як виключно ділову. Не вкладайте в неї свої емоції. Розглядайте будь-яку проблему як таку, що можна вирішити та яка повинна відобразитися позитивно на всьому вашому житті.

ПРАВИЛО №2: навчіться відбивати негатив

Якщо хтось шле вам негативні побажання, необхідно подумки проговорити просту захисну формулу: «Що дав(ла) – забери назад!» Це збиває створений негативний згусток зі сліду, і не знайшовши мети, він з часом самознищиться. А якщо ви володієте хорошою уявою – подумки спорудіть стіну або поставте дзеркало між собою та неприємною людиною.

ПРАВИЛО №3: захищайтеся правильно

Повне позбавлення від негативу – це Таїнство Очищення, яке під силу тільки посвяченому. Але не турбуйтеся, для домашньої практики, можна використовувати енергію вогню. Він може трансформувати і відображати інформацію. Зручно влаштуйтеся перед каміном, якщо ні, то підійде звичайна свічка. Поставте її перед собою і промовте «Через енергію вогню я очищаю долю, тіло та душу». Уже після десяти хвилин ви відчуєте себе легше, запевняє знахар зі Сміли.

Поділитись

Коментарі

Ларыса сказав:

Допоможить

Вгору