Смілянський “Ажур” пустять з молотка

02 червня 2017, 13:18

Майно смілянського підприємства ТОВ "Еліт" було виставлено на аукціон. Стартова ціна за смілянське підприємство – майже 111 мільйонів гривень. Про це йдеться на сторінці Департаменту регіонального розвитку  Черкаської ОДА, пише "ІнфоМІСТ".

Національний банк України виставив на продаж одне з великих підприємств, розташованих у Смілі. Майно підприємства ТОВ "Еліт" у зв’язку із проведенням заходів виконавчого провадження зі стягнення заборгованості було виставлено на аукціон.

Тривалий час підприємство, маючи величезні борги перестало працювати. На даний час у рамках вищевказаного виконавчого провадження здійснюється реалізація майна боржника. Електронні торги з реалізації заставленого майна відбудуться 12 червня цього року в системі електронних торгів Державного підприємства "СЕТАМ".

Станом на 31 травня заявки на участь у аукціоні подали дві особи, які очікують підтвердження. Тож, можливо, через півмісяця одне з найбільших на сьогодні виробництв матиме шанс на нове життя та відновлення роботи.

Коментарі

Вгору