Смілянські школярі висадили плантацію новорічних ялинок

25 квітня 2018, 20:50

До Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Смілянському лісгоспі традиційно долучились учні Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, члени шкільного лісництва. Дві тисячі сіянців сосни звичайної висадили школярі у Смілянському лісництві (квартал 34, виділ 12, частина 2) та створили плантацію новорічних ялинок.

Допомагали юним лісівникам лісничий Смілянського лісництва Олексій Островський та керівник шкільного лісництва Надія Мінченко. Досвідчені лісівники провели для дітей інструктаж і розповіли про методику висаджування сіянців сосни.

«На теоретичних заняттях в шкільному лісництві школярі здобувають знання, а от можливість практично їх застосувати отримують безпосередньо в лісі, під час лісокультурної кампанії. Юні лісівники вже не вперше беруть участь в подібних заходах, тож садити ліс для них – справа не нова, а щорічна добра традиція. Діти вміють користуватися мечем Колесова, добре знають про особливості посадки культур та із задоволенням відгукуються на запрошення лісівників», – зазначає керівник шкільного лісництва Смілянського лісгоспу Надія Мінченко.

Діти завзято й по-дорослому, з відчуттям усієї відповідальності поставилися до поставлених перед ними завдань та виконали роботу на відмінно, за що лісівники почастували юних природолюбів смачною лісовою кашею.

За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Коментарі

Вгору