Смілянська майстриня створила більше сотні інтер’єрних ляльок

29 серпня 2017, 08:48

Сміла багата талантами - у цьому вкотре можна було переконатись, оглянувши виставки робіт майстринь декоративно-прикладного мистецтва,  які були організовані до Дня Незалежності України. Серед різноманітних патріотичних виробів, вишиванок і картин, своєю ніжністю, витонченістю й елегантністю вирізняються роботи майстра авторської та інтер'єрної ляльки Наталії Абажей. Кожній дитині хотілось потримати в руках і придбати собі таку акуратну, симпатичну іграшку, любовно виготовлену майстринею. На виставку вона принесла зо три десятки ляльок, а вдома їх "живе" більше сотні, пише "Сміла.City".

- Ідеї для шиття іграшок знаходжу в Інтернеті, але найбільше мене надихають дитячі мультики, - розповідає майстриня Наталія Павлівна. - Я відчуваю, чого хоче дитина, яка лялька їй підійде, можу зробити індивідуальну іграшку на замовлення.

Фахівець свого ремесла Наталія Абажей вміє вишивати нитками, бісером, стрічками; шиє і вручну, і на машинці. Плете ляльки-мотанки, декорує, прикрашає - володіє різними секретами рукоділля, хоча спеціально цьому ніде не вчилась, всі знання здобула сама. А літні капелюшки і сумочки, виготовлені нею, замовляють і залюбки носять за кордоном жінки із Європи.

Вгору