Смілян запрошують до участі в акції “За чисте довкілля”

19 квітня 2018, 17:31

З метою озеленення території, поліпшення стану довкілля та санітарно-епідеміологічної ситуації, покращення благоустрою міста, виконавчий комітет міської ради вирішив: визначити та оголосити 21 квітня 2018 року - Днем благоустрою території міста Сміла, а квітень-травень 2018 року - місячником благоустрою, інформує "Сміла.ua" .

Також на виконкомі затвердили штаб із проведення Дня благоустрою, на чолі з міським головою, ухвалили перелік підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб за проведення дня благоустрою на закріплених територіях.

Керівникам установ, підприємств та організацій усіх форм власності, головам квартальних комітетів, населенню, протягом квітня – травня 2018 року необхідно провести благоустрій та озеленення власних і прилеглих територій, мікрорайонів та інших об’єктів благоустрою. Відповідальним особам слід забезпечити вивіз зібраного сміття на полігон або звалище побутових відходів. Особливу увагу слід приділити облаштуванню братських могил, військових поховань, обелісків і пам’ятників загиблим воїнам, а також парків, скверів та дитячих майданчиків. Керівники житлових кооперативів, ОСББ, АВЖБ, СКП «Наш дім» мають організувати та провести прибирання, підрізку дерев, кущів, побілку бордюр, озеленення прибудинкових територій.

Директор СКП «Комунальник» повинен забезпечити спецтранспорт та вивіз сміття під час проведення дня благоустрою з території міста на полігон.

Вгору