«Смерділо кислотою», – черкасці стурбовані неприємним запахом у місті

24 липня 2020, 13:10

Черкащанка Тетяна Волочай розповідає, що неприємний запах у її квартирі з'явився через відчинене вікно. Сталося це сьогодні, 24-го липня, близько третьої години ночі.

Тетяна Волочай живе в мікрорайоні "Митниця". Вона розповідає, що запах, який відчула, був схожий на розплавлену таблетку ацетилсаліцилової кислоти.

- Звернула увагу на сморід тоді, коли кіт на підвіконні занявкав і втік. Висунула голову в вікно - на вулиці чітко смерділо кислотою. І вітер "гнав" запах із району "700-річчя" в "Центр", - згадує пані Тетяна.

Жінку підтримали жителі інших мікрорайонів Черкас - "700-річчя" та "Центру". Деякі повідомляли, що запах відчули ще до опівночі.

Очільник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань каже, що за результатами проб, які відібрали о першій годині ночі та о 7-й ранку, небезпечних сполук у повітрі не виявили.

- Минулої ночі був виступ антициклону із заходу. Він забезпечив безвітряну погоду і відсутність перемішування повітря в атмосфері, але сприяв накопиченню шкідливих домішок в атмосфері над містом, - пояснює головний синоптик Черкащини.

Поділитись

Коментарі

Вгору