“Слуга народу” планує підтримати кандидатуру Євпака на посаду міського голови Черкас

27 жовтня 2020, 10:38

фото з мережі

Партія "Слуга народу" розглядає варіант підтримки у другому турі виборів міського голови Черкас кандидата від "Голосу" Віктора Євпака, який буде змагатись із чинним мером Анатолієм Бондаренком. Останній потрапив в опалу до президента Володимира Зеленського.

Про це повідомив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в ефірі "Свобода слова" на ICTV, пише «УП».

- Щодо Черкас хотів би додати таку попередню позицію. Ми, партія "Слуга народу", проводимо перемовини із місцевим осередком щодо можливої підтримки пана Євпака. Я думаю, що найближчим часом це визначиться.

Нардепка від "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар також додала, що партія із радістю підтримає кандидата від "Голосу".

На виборах мера Черкас найбільше голосів здобуває діючий мер Анатолій Бондаренко, він вийде у другий тур з представником "Голосу" Віктором Євпаком, свідчить екзит-пол Студії Савіка Шустера та телеканалу "Україна 24".

Поділитись

Коментарі

Інна сказав:

Как-то не очень хочется вручать город в руки зеленых недоумков…

Олена сказав:

А ви вважаєте, що зараз “вручаєте місто” не “недоумкам”?))) Поклав плитку – і ти “гарний хазяїн міста”? Де стела “Я люблю Черкаси”? Де рішення питання із сміттям? Де працюючий театр? Де пандуси для інвалідів? За 4 роки виконав обіцянки на 34%. Так хто по-вашому “недоумок”?

Пересічний сказав:

“слуги”, краще б ви про це не казали.

Михайло сказав:

А як же халабуди по всьому місту, вкрадені землі і береги..? Чи Бондаренку це подарують?

Вгору