“Скільки можна продавати в розливайках горілку?” – у міськраді розкритикували роботу муніципальної інспекції

03 вересня 2019, 22:00

Фото тематичне

Виконавчий комітет дав низку доручень, пов’язаних із роботою муніципальної інспекції, - повідомляють 18000.

Зокрема, до наступного засідання виконкому інспекція має скласти і надати графік демонтажу незаконних тимчасових споруд.

З також ініціативою на засіданні виконкому виступив заступник мера Ігор Коломоєць. Він зазначив, що виконком проголосував за знесення більше сотні незаконних кіосків, проте робота із їхнього демонтажу не проводиться.

– Демонтаж кіосків принаймні в центральній частині міста має здійснюватися згідно з графіком до 31 грудня, – наголосив Коломоєць.

Окрім того, він обурився, що інспекція так і не зупинила незаконну торгівлю біля Центру дитячої та юнацької творчості. Він попросив зробити це до 15 вересня.

– Щоразу проходжу біля ЦДЮТ і бачу, як там жінка торгує трусами і носками. Я питаю: чого ви посміхаєтеся? А вона каже, що управління інспектування дозволяє їй там торгувати, – сказав чиновник. – Якщо муніципальна інспекція не справляється, пропоную дати якусь субвенцію на виконання цих робіт правоохоронним органам. Хай конфіскують ці незаконні кіоски, продають з аукціонів. Скільки можна це терпіти? Скільки можна продавати в розливайках горілку?

Коломоєць також закликав муніципалів підготувати до 1 жовтня програму спільного патрулювання проблемних місць із залученням поліції, а також надати її на розгляд міської ради.

Варто зазначити, що керівник муніципальної інспекції, депутат міськради Віталій Косяк на сьогоднішньому засіданні виконкому був відсутній. Чиновник на лікарняному.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору