“Вашим читачам це буде не цікаво”: Скічко про провал будівництва дитсадка на Митниці

23 грудня 2021, 12:53

Сьогодні очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко дав підсумкову пресконференцію в черкаському ІТ-коворкінгу "Digital Cherkasy". Олександр Олександрович підбив підсумки року, згадавши про події та перемоги року.

Журналісти "Про все" поцікавились, чи зможе керівник ОДА пригадати не лише перемоги влади, а й провали чи поразки.

Найбільше Скічко залишився незадоволеним ходом будівництва анонсованого нового дитячого садку у Черкасах в мікрорайоні Митниця.

- Звісно, є те, що не вдалося. В першу чергу, мені б хотілося бачити швидші темпи будівництва садочку на Митниці. Причиною цьому безліч процедурних моментів, які затягують процес. Я незадоволений, якщо говорити загалом, - відповів Скічко.

Далі вдаватись у деталі Скічко не схотів, сказавши, що це не цікаво нашим читачам. Після запитання журналіста нашого видання - він залишив пресконференцію.

- Я не буду вдаватися в деталі, адже це не цікаво вашим читачам, - сказав очільник області.

Нагадаємо, Народний депутат України Олександр Скічко на початку року був призначений Президентом Зеленський на посаду голови Черкаської облдержадміністрації. На цій посаді він змінив свого попередника Сергія Сергійчука.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Вот как-раз “вашим читачам” очень интересно, почему находят причины и отговорки, чтобы не дать жизнь новому детсадику? Почему за нас Скичко решает, что нам будет интересно, а что нет? Просто ему нЕчего сказать, а если и скажет, то явно не в свою пользу будет информация.

Василевс :

А нам дуже цікаво! Як цей лох провалив всі площадки будівництва в області, з-за своїх амбіцій!!
Пане скічко, всіх грошей не вкрадете, люди бачать!! І будьте так ласкаві, працюйте вже нарешті для людей!!! А не для власного та тестєвого збагачення!!

Вгору