Скічко написав заяву “про призначення його головою Черкаської ОДА”

20 січня 2021, 13:45

Нардеп та голова парламентського підкомітету з питань з/д транспорту Олександр Скічко написав заяву "про призначення його головою Черкаської ОДА".

Про це у своєму "Телеграмі" повідомив нардеп Олександр Качура.

- О 13:00 розгляд Кабміном. Бажаю удачі колезі! Скічко - один з кращих мажоритарників цієї Ради, який не ховається від людей. Сподіваюся, губернатором буде не гірше, - дописав Качура.

Нагадаємо, Романа Боднара, який найдовше з усіх за президенства Зеленського пробув на посаді голови Черкаської ОДА, звільнили 26 серпня 2020 року.

Натомість Президент України пояснив, що кадрові зміни відбулися через відсутність результата, який би його задовольняв. Тому з 28 серпня він замінив Боднара на Сергія Сергійчука - також колишнього працівника СБУ.

Однак, і цей посадовець не довго пробув на посаді очільника області. 29-го грудня на сайті Президента з’явився документ про звільнення Сергійчука із займаної посади за його ж заявою. Обов’язки голови Черкаської ОДА тимчасово виконуватиме його заступник Віктор Гусак.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Алена :

Парень он хороший. Артист тоже. Но что заставило менять пана Сергийчука на абсолютного дилетанта? Только за то, что “не прячется от людей”? Или в 30 с небольшим лет зашкаливают амбиции?

Валерий :

Слов нет!!

Василь :

Запасаемся попкорном, усаживаемся поудобнее…
Шоу продолжается))))

Вгору