СК «ВІКІНГ» із Чорнобаю представили свій клуб на Чемпіонаті Європи 2020

16 листопада 2020, 13:11

Хоча карантин і вніс деякі корективи у спортивне життя учасників СК «ВІКІНГ» із Чорнобаю, але він точно не зміг вплинув на їх шалену мотиваціютренуватися й не розслаблятися, аби постійно бути в формі, ставити перед собою нові завдання, боротися і перемагати. 

Маючи достатньо потужній потенціал і надзвичайну підтримку Григорія Петровича Душейка-президента СК «ВІКІНГ», людини багатої не словом, а ділом, спортсмени команди гідно представили свій клуб в Києві 14 листопада на одному з найбільш рейтингових і престижних турнірів змагального сезону силового триборства-Чемпіонаті Європи 2020 GPA/IPO з пауерліфтингу та окремих вправ.

З дотриманням всіх карантинних обмежень організаторам змагань вдалося зібрати дійсно велику кількість топових учасників силових видів спорту на одному помості та провести міжнародні змагання.
Шість найсильніших і найдостойніших спортсменів-пауерліфтерів своєю першою появою в повному комплекті новенької сучасної спортивної форми з символікою СК «ВІКІНГ» змусили звернути на себе увагу й зачарувати навіть суперників, справжніх професіоналів, які приїхали випробувати свої сили на турнір світової організації GPA/IPO з України та країн Європи.

Можна з впевненістю сказати, що Чорнобаївському СК "ВІКІНГ", який своїми досягненнями виборов право змагатися на висотах європейського рівня у неймовірно складному, жорсткому суперництві фортуна щедро посміхнулася й цього разу.

Із хвилюванням, від переповнених вражень, наші спортсмени чекали тієї хвилини, коли почують свої імена і вийдуть  для отримання заслужених нагород. Впевнено заявили про себе Валентин Гонтар(капітан команди) смт.Чорнобай, Юлія Пономаренко м.Золотоноша, Ярослав Слуцький смт.Чорнобай, Владислав Костюков смт.Чорнобай, Олексій Жадько с.Скородистик, Максим Чорненко смт.Чорнобай , яким вдалося перевершити власні рекорди, зробити справжній прорив вириваючи кожен кілограм й здобути 4 золотих, 2 срібних медалі та нагороду в Абсолютній Світовій першості.

Звісно свій великий вклад в яскравий і переможний виступ команди зробив президент клубу -Григорій Душейко, багатогранна діяльність якого приносить справжню користь і спорту, й суспільству. 

Він постійно фінансово підтримує пауерліфтерів й вкладає у розвиток спорту власні кошти. Наприклад, аби додати стимулу та мотивувати команду, на передодні Чемпіонату Європи ним було закуплено п’ятнадцять комплектів фірмового одягу виготовленого спеціально на замовлення з символікою СК "Вікінг", а це: спортивні костюми, футболки, кросівки, захисні маски.

Тому спортсмени СК «ВІКІНГ» яких знають не тільки на теренах Черкащини, а які встигли заявити про себе на весь світ висловлюють свою щиру вдячність Григорію Петровичу Душейку за розуміння і матеріальну підтримку, за опіку й заохочення, за його надійне плече і турботу.

Життя спортивного клубу «ВІКІНГ» складається не тільки з тренувань. Воно насичене і багатогранне, з яскравими поїздками на турніри, які надовго залишаються в нашій пам’яті та новими знайомствами.

За роки свого існування ми змогли здружитися і стати однією спортивною родиною, в якій панує атмосфера любові, поваги й взаєморозуміння, де немає місця для слабких духом та лінивих, де всі перемоги і поразки діляться порівно. Такому тісному згуртуванню ми щиро завдячуємо президенту клубу Григорію Петровичу, а також його надійній опорі, великій прихильниці спорту, коханій дружині Олені Василівні, мамі чотирьох дітей, яка своєю присутністю на турнірах не шкодуючи емоцій підтримує кожного з нас.

Цими днями Олена Василівна святкує свій день народження, а це радісна подія для усіх нас. Команда «ВІКІНГів» з великим задоволенням приєднується до численних вітань на адресу Олени Василівни, і бажає їй вдосталь здоров’я, любові, радості. Жіночої чарівності, щедрої долі та Божої благодаті! Дякуємо, що Ви з нами!

Ніна Семенова

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору