Сімом молодим черкащанам вручили по 3 тисячі гривень

02 липня 2014, 14:02

На Черкащині, починаючи з 2012 року, засновано сім обласних премій для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики – в розмірі 3000 грн. кожна.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Цьогоріч матеріальну винагороду та привітання від в. о. начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Володимира Римаря, представників органів влади райдержадміністрацій, міськвиконкомів до Дня молоді одержали сім переможців з міст та районів області:

1. Вербицька Ірина Анатоліївна – педагог-організатор загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 відділу освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради, члену Золотоніської міської молодіжної громадської організації «Центр розвитку молоді» (м. Золотоноша).

2. Горбенко Наталія Андріївна – студентка IV-го курсу Смілянського технікуму харчових технологій Національного університету харчових технологій, волонтер Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Сміла).

3. Підгорна Ольга Ігорівна – координатор студентської соціально-психологічної служби факультету соціальної педагогіки та практичної психології Інституту соціальної та економічної освіти Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини (м. Умань).

4. Фесенко Олена Юріївна – учениця 11 класу Звенигородської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка (Звенигородський район).

5. Андреєв Андрій Олександрович – учень 11-Б класу Христинівської спеціалізованої школи I-III ступенів № 1 ім. О.Є. Корнійчука (Христинівський район).

6. Македон Наталія Анатоліївна – культорганізатор Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської районної ради (Чорнобаївський район).

7. Гончар Олександр Анатолійович – вчитель історії Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 - ліцей».

Довідково:

У 2014 році на здобуття обласної премії для молоді за особливі заслуги в розбудові молодіжної політики в області було подано 31 заявку з 6 міст та 16 районів області, а саме з міст: Ватутіне, Золотоноша, Канів, Сміла, Умань, Черкаси; з районів: Городищенський, Драбівський, Жашківський, Звенигородський, Кам’янський, Канівський, Катеринопільський та ін.

Поділитись

Коментарі

Вгору