Сільський голова Червоної Слободи звинувачує поліцейського у переслідуванні (відео)

07 серпня 2020, 20:01

фото тематичне

Очільниця села Червона Слобода Юлія Дубовик звинувачує черкаського поліцейського у переслідуванні. За її словами, правоохоронець намагається помститися через відмову у працевлаштуванні.

- На початку літа до мене прийшов працівник поліції Віталій Супрун, - говорить голова громади. – Розповів, що планує закінчити роботу в органах. Мовляв, було б непогано десь тут знайти собі нове місце. Не натякав, а прямо говорив про посаду начальника відділу правопорядку. Я пояснила, що всі вакансії зайняті вже. До того ж, має бути відповідна конкурсна процедура. Тоді пан Супрун перейшов до банальних погроз : «Ну, тоді чекайте проблем».

Після цього на адресу Дубовик почали надходити листи про нібито зловживання владою.

- Через деякий час на сільську раду почали приходити листи від пана Супруна, - пояснює жінка. -  Про нібито зловживання службовим становищем мною, як сільським головою. А саме: при здачі в оренду кафе «Шторм» в селі Червона Слобода, яке вже більше п’яти років як здане в оренду. Ми без проблем передали документи, які вимагав поліцейський. Але коли такі запити почали продовжуватися і в телефонному режимі, я зрозуміла, що йдеться про банальний тиск на мене.

До схеми тиску поліцейський долучив свого знайомого, стверджує сільський голова. Останній відіграв роль заявника, після чого розпочалася перевірка кафе. Юлія Дубовик виклала в мережу відео, на якому той спілкується з правоохоронцем. Чиновниця вважає це беззаперечним доказом діяльності Супруна.

Сам поліцейський всі звинувачення відкидає.

- В мене з нею конфлікту немає, - запевняє Віталій Супрун. – Це в неї до мене якісь незрозумілі претензії. Хоча ситуація доволі проста. Звинувачувати поки не можу, та маю підстави вважати, що вони порушують закон. А своїми розповідями у соцмережі намагаються призупинити розгляд матеріалів. Суть не можу розкривати. Це все почалося ще понад рік тому.  У червонослобідській сільській раді я не хотів і не хочу працювати. Тому ні в кого роботу не просив. Планів звільнятися з поліції не маю. З приводу відео, то людина сама до мене звернулася, аби «покарати негідників».

Юлія Дубовик вже написала заяви до СБУ, ДБР та прокуратури. В ній просить почати проти правоохоронця розслідування через зловживання владою.

- Звернення надійшло до прокуратури Черкаської області 5 серпня, - коментує речниця обласної прокуратури Світлана Андрійченко.  -  На цей час воно перебуває на розгляді. Фактам, викладеним у цьому зверненні, буде надано належну правову оцінку. До відома, запобігання, припинення та розкриття злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів, відноситься до компетенції Державне бюро розслідування.

Заяв та позовів у відповідь на закиди голови громади не подаватиме, говорить Віталій Супрун. Хоче й далі займатися кримінальними провадженнями, які нібито є проти чиновниці.

Підготував Сергій Радченко

Поділитись

Коментарі

Червона Слобода :

Пан поліцейський не спростував інформацію про субпідрядні організації, мабуть таки вони Є))

Вгору