Сільського голову на Черкащині засудили на 5 років за хабар

15 січня 2020, 12:32

Очільника одного з сіл Шполянщини засудили за те, що він скористався владою і надав підприємцю дозвіл на розміщення реклами на території села. За це хабарник отримав 5 років позбавлення волі з конфіскацією.

Сільський голова одного із сіл Шполянського району Черкаської області, використовуючи свою владу, в лютому 2019 року одержав від підприємця 10 тис. грн за прийняття виконавчим комітетом сільської ради рішення про дозвіл на розміщення реклами на території села та укладення договору оренди рекламних щитів.

Посадовця визнали винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище), та засудили до позбавлення волі строком на 5 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських і організаційно-розпорядчих функцій, строком на 2 роки.

На підставі ст. 54 КК України обвинуваченого позбавлено 7 рангу посадової особи органу місцевого самоврядування.

За інформацією Прокуратури Черкаської області

Коментарі

Андрій Степанович сказав:

А він і надалі займає посаду, але чи законно -ніхто незнає, чи може правоохоронна система збій дала????

Вгору