Сільська амбулаторія на Черкащині отримала нове високотехнологічне обладнання (фото)

13 липня 2020, 16:04

Важливий для діагностики серцево-судинних захворювань електрокардіограф, вартість якого близько 60 тисяч гривень днями отримали медпрацівники Сингаївської сільської амбулаторії, що на Шполянщині. Медобладнання вручили міський голова Шполи Сергій Кравченко та директрока КНП «Шполянський ЦПМСД» Наталія Качан.

Перевіряти роботу серця новим апаратом можна як у сільському медзакладі, так і використовувати  на викликах.  Телеметричний модуль передачі даних вбудований в електрокардіограф  та  дозволяє передавати зареєстровану ЕКГ по цифрових каналах мобільного і дротяного зв'язку у заклади первинної та вторинної ланки охорони здоров’я. Це дозволить оперативно отримувати кваліфіковану консультацію фахівця-кардіолога.

 Крім того, технічні можливості апарату дають можливість незалежно від відстані і місця знаходження пацієнта вносити відомості про діагностику до електронної бази.

Отримавши сучасний апарат медики відразу випробували його на першому пацієнті і відзначили, що з оновленою технікою робота проходитиме небагато якісніше і легше.

За словами медпрацівників, село Сигнаївка багатонаселене, тому доводиться майже щодня використовувати  електрокардіограф у діагностуванні серцево-судинних захворювань. Старий апарат слугував близько 14 років, тому відчутно  зносився і часто потребував ремонту.

Поділитись

Коментарі

Вгору