Шукають роботу Олександру Буці, якого відпустили під домашній арешт

12 лютого 2014, 09:42

4 лютого, апеляційний суд Черкаської області відпустив під домашній арешт ще частину «штурмувальників» Черкаської облдержадміністрації 23 січня, серед яких був і Олександр Бука. Наразі хлопець шукає роботу, оскільки з попередньої його звільники за те, що його затримав "Беркут".

Про це написала письменниця родом із Черкас Ірена Карпа у Facebook.

"Питання про засциканих босів цього черкаського хлопця, про якого я писала на Українській правді: ким треба бути, щоб людину вигнати з роботи тупо за те, що її затримав "Беркут"?! Коротше, тато двох малюків шукає роботу.

Ось АДЕКВАТНІ черкащани звернення просять поширити: "Друзі, ми останнім часом виявляли чудеса солідарності та підтримки! Давайте допоможемо хорошій людині - Олександру Буці, який через останні події в місті та суддівський бєспрєдєл втратив гарну роботу. У Саші двоє маленьких дітей, тому йому необхідно якомога скоріше відновити заробітки. Він хороший спеціаліст з англійської (але не перекладач!), писав статті англійською, займався пошуковою оптимізацією англомовних проектів, останнім часом працював з клієнтською підтримкою на англійській і російській мовах, із задоволенням би попрацював помічником SEO оптимізатора. Давайте підтримаємо репостом та розилкию в тематичні групи АйТішників. Конкретні пропозиції пишіть йому в приват!"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору