Штат чиновників у Черкаській ОДА скоротять на половину?

13 серпня 2015, 09:37

25440

Уполовину менше, зате якісніше. Очільник Черкащини пропонує на 50% скоротити працівників ОДА. І при цьому лишити нинішній фонд заробітної плати – задля мотивації інших. Це Юрій Ткаченко озвучив у середу на засіданні Кабміну.

Натепер лише в Черкаській ОДА працює 591 особа. Загальний фонд заробітної плати становить близько 20 млн грн на рік.

– Однак зарплати чиновників не конкурентні, – зауважує обласний керманич. – Спеціаліст у середньому отримує 2300 грн. Чи мотивований він? Відповідь очевидна. В управліннях соцзахисту при нинішньому навантаженні працівники взагалі отримують по 1200-1300 грн. Водночас скорочення штату зі збереженням загального фонду заробітної плати дозволить залучати справді фахівців своєї справи. Люди знатимуть, за що працюють.

Прем’єр-міністр України підтримав цю пропозицію Юрія Ткаченка. Таку оптимізацію Арсеній Яценюк запропонував провести в усіх адміністраціях по Україні.

– Нам слід по-новому сформувати структуру облдержадміністрацій, – зазначає Прем'єр-міністр України. – Бо нині вона як структура обкому партії 25-річної давнини. Тільки таблички змінили. Тому міністр Кабміну та міністр регіонального розвитку разом із керівниками облдержадміністрацій на кшталт таких, як Юрій Олегович, які пропонують дуже правильний і прагматичний підхід, усе відпрацюють.

Арсеній Яценюк доручив створити міжвідомчу групу з реформування облдержадміністрацій. Вона за два тижні напрацює їхню єдину типову структуру.

Коментарі

Вгору