Шполянський танцювальний колектив отримав звання народного

28 липня 2017, 18:08

Як повідомляє директор Шполянського Будинку школярів Людмила Бондаренко, рішенням експертної комісії Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 №1023 дитячому танцювальному колективу «Барвінок» Шполянського Будинку школярів Шполянської районної ради присвоєно почесне звання «Народний художній колектив», повідомляє прес-служба Шполянської міської ради.

Звання «Народний художній колектив» є високою оцінкою хореографічного мистецтва творчого колективу та професіоналізму їхнього наставника. З 1978 року  незмінним художнім керівником "Барвінку" є Едуард Пресліцький. Танці та хореографічні композиції, які створює керівник, користуються великою популярністю. Танцювальний колектив «Барвінок» відомий далеко за межами Черкащини й відзначається своєю високою виконавською майстерністю впродовж 55-ти років.

У 2008 році Міністерством освіти і науки України за вагомий внесок у справу виховання учнівської молоді, відродження і примноження надбань національної культури та художньої спадщини українського народу, високий художній рівень дитячому колективу присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», а в 2012 році підтверджено це звання. Але колектив не зупиняється на досягнутому. Кожного року «Барвінок» стає лауреатом обласного фестивалю щедрівок і колядок «Щедрий вечір, добрий вечір, мати - Україно!», організованому дитячим фондом України, є лауреатом районної премії в галузі освіти і культури імені І. Гончара, переможцем обласного фестивалю хореографічного мистецтва, присвяченого 120-й річниці від дня народження В. Авраменка в номінації «Зразковий танцювальний колектив», лауреатом І премії Всеукраїнського фестивалю- конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA», лауреатом І премії ІІІ Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів».

 

Коментарі

Вгору