Шполянського школяра, який врятував дівчину, висунуто на участь в акції «Герой-рятувальник року»

02 червня 2018, 10:15

Подія сталася 24 травня, біля місцевої водойми «Червоний став».

Як з`ясувалося, у другі половині дня, Олександр Кажукало, учень 8 класу Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» ще з трьома товаришами, поверталися зі ставка додому. Дорогою хлопці зустріли схвильовану жінку, яка благала про допомогу, повідомивши, що у ставку тоне дівчина.

Хлопці, не гаючи часу, одразу побігли до водойми. Оглядаючи водойму вздовж берега, відразу відшукати потопельницю школярам не вдалося. Лише коли потопаюча дівчина з останніх сил зуміла винирнути та голосно гукнути про допомогу, Олександр першим помітив дівчину і не вагаючись, кинувся до води.

До дівчини, яка знаходилась на відстані 15-20 метрів від берега Сашко підплив ззаду, і захопивши її так щоб вона не потягнула його самого на дно, доплив до східців, де його вже чекали друзі.

Вже на березі хлопці заспокоїли перелякану дівчину, яка під час події  отримала сильний психологічний стрес.

Даний випадок не зміг залишитися поза увагою рятувальників. Дізнавшись про мужні дії Олександра Кажукала під час порятунку життя людині, Управління ДСНС висунуло кандидатуру мужнього хлопця на участь у Всеукраїнській акції «Герой-рятувальник року».

За повідомленням УДСНС України в Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору