Шполянська міська рада поповнилась новими працівниками

17 січня 2018, 14:29

Протягом минулого тижня у Шполянській міській раді пройшли чотири конкурсні відбори на заміщення вакантних посад посадових осіб Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Письмовий іспит складали кандидати на вакантні посади - спеціаліста І категорії юридично-господарського відділу; спеціаліста І категорії загального відділу; спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення; адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг.

Відповідно до зазначеного Порядку переможців на заміщення вакантних місць визначали два сформовані склади конкурсних комісій, одну з яких очолив заступник міського голови з питань виконавчих органів ради, Сергій Заєць, іншу – заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, Віталій Плетінь.

За результатами письмових іспитів члени комісій визначили шість переможців конкурсного відбору, три з яких обійматимуть посади спеціаліста ІІ категорії загального відділу.

Найбільшу кількість балів у проведених конкурсах отримали: Юлія Плосконос - на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії юридично-господарського відділу, Юрій Кукуріка – на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення, Алла Чепіга, Інна Топчу та Ірина Мошенська – на заміщення вакантних посад спеціалістів ІІ категорії загального відділу, Руслана Пономаренко – на заміщення вакантної посади адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг.

Відучора визначені переможці письмових іспитів приступили до виконання своїх службових обов’язків.

Наразі Шполянською міською радою об’єднаної територіальної громади оголошено ще три конкурси на заміщення вакантних посад – спеціаліста І категорії фінансового відділу, спеціаліста ІІ категорії відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлового комунального господарства та цивільного захисту, спеціаліста І категорії відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму.

За додатковою інформацією звертатися до Шполянської міської ради за адресою: вул. Лозуватська,59, м.Шпола Черкаської області (кабінет №9).
Телефон для довідок: 2-25-56.

За повідомленням Шполянської міськради.

 

Коментарі

Вгору