15 грудня у Шполянській міській ОТГ відбулося четверте засідання робочої групи в рамках роботи над Стратегією розвитку громади. Цього разу члени робочої групи остаточно доопрацювали конкретні цілі і завдання, відібрали проектні пропозиції, які сприятимуть розвитку громади.
Робоча група об’єднаної громади була традиційно представлена: головою громади Сергієм Кравченком, заступником голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергієм Зайцем, начальником відділу економічного розвитку та інвестицій Наталією Коваль, іншими представниками місцевої влади, бізнесу та громадськості, які входять до складу робочої групи.
Черкаський підрозділ "Центру розвитку місцевого самоврядування", створений за підтримки програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону представляли радник з регіонального розвитку Григорий Перерва та юрисконсультант Наталя Даньковська. Партнерів з Агенції регіонального розвитку – проектний менеджер Любов Ропало та консультант з питань енергоефективності Антон Немец. Суттєво посилив склад засідання запрошений експерт-консультант національного рівня з питань стратегічного управління, управління проектами та енергетичного менеджменту «U-LEAD з Європою» Петро Мавко.
Як повідомила начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталія Коваль, в довготривалому процесі роботи було відібрано та відкориговано проектні пропозиції, які включать до Каталогу технічних завдань на проекти місцевого розвитку до Стратегії розвитку Шполянської ОТГ.
- Досить багато змістовних та доцільних проектних пропозицій було розглянуто робочою групою, але є і особливо цікаві пропозиції, які надійшли від учасників засідання, до прикладу - це підтримка і популяризація місцевого бізнесу та місцевої продукції «Купуй Шполянське - залишай податки в громаді», розширення навчальних можливостей з ІТ освіти учнів молодших та старших класів на базі Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату та Шполянської станції юних техніків, підвищення рівня хімічної, біологічної та екологічної освіти учнів на базі позашкільного закладу Шполянської станції юних натуралістів, створення вокально-інструментальної студії на базі МБК. Окрім проектних пропозицій щодо покращення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери, також затвердили проектну пропозицію про організацію роботи ЦНАПу відповідно «Стандарту до якості обслуговування відвідувачів ЦНАПу» - зазначила Наталія Коваль.
Актуальною на часі виявилась пропозиція «про громадський бюджет» (бюджет участі), адже це унікальна можливість для мешканців громади самим визначати куди доцільніше витрачати кошти виділені на громадський сектор.
Частина із запропонованих проектних пропозицій буде доопрацьована до кінця грудня 2017 року, після чого Стратегія розвитку буде винесена на громадське обговорення, а потім винесена на розгляд сесії міської ради. Тож, на початку 2018 року громада матиме Стратегію розвитку Шполянської міської ОТГ на період 2018-2020 р.р.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram