До дітей треба йти з відкритим серцем, – Мельников

19 грудня 2017, 14:45

 

У переддень дня святого Миколая голова регіонального осередку Опозиційного блоку Ігор Мельников привітав малечу одного з дитячих дошкільних закладів Черкас. Це була зворушлива зустріч, сповнена теплом та яскравими емоціями.

Взагалі, Ігор Мельников давно є завсідником багатьох черкаських дошкільних закладах. Проте в понеділок за покликом душі він завітав до практично єдиного у Черкасах дитсадочка, в якому виховуються дітки як загального розвитку, так і з порушеннями опорно-рухового апарату (ДЦП). Загалом 80 осіб. Також бажані солодкі дарунки від Ігоря Мельникова та його добрі слова з побажаннями добра та неодмінно здоров’я у день відвідин отримали дітки-переселенці та діти учасників АТО.

Котрийсь із малечі дуже по-дитячому запитав у Ігоря Петровича: „А Ви посланець святого Миколая?“. На що трохи збентежений гість просто щиро посміхнувся та, здається, на якусь мить поринув у власні спогади.

— Дитинство обов’язково має бути світлим, і ми, дорослі, просто зобов’язані забезпечити це нашим дітям, — вважає Ігор Мельников. — Варто частіше з ними розмовляти на одній мові та просто зазирати їм в очі, в яких великий світ, який не можна зрадити. Натомість, знаходяться сьогодні такі негідники, яким не соромно обкрадати дитинство та збільшувати за їхній рахунок свої і так чималі статки. Замість того, аби замислюватись над аксіомою буття — чим більше вкладеш у майбутнє покоління, тим більше врешті отримаєш. Якщо хочете — певної якості державу.

— Ігор Петрович підтримує нас вже 10 років. Жодне свято без нього не проходить, — розповідає завідувач дошкільного навчального закладу №54 Наталя Грабарь. — Але у нас він буває не лише на свята, а й часто просто в будень день та без якогось приводу. Цікавиться — чим живе садок, що потрібно його вихованцям для комфортного та корисного перебування у закладі. Хоча він і сам добре знається на наших потребах та звісно посильно допомагає. Це, зокрема, і з проведенням свят, і з придбанням та забезпеченням навчально-дидактичним, роздатковим та ігровим матеріалом, а також часто і господарським. Ігор Мельников  — не з тих людей, які випадково прийшли та згодом забули, навпаки — небайдужа до дитячих проблем людина, яка постійно з нами. Він давно для нас не гість, а рідна для нас людина.

Матеріал надано прес-службою Ігоря Мельникова.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору