Шполу освітлюють майже три сотні нових ліхтарів

26 липня 2016, 19:50

фонари-1-800x460

У Шполі встановили 280  нових ліхтарів, освітивши 45 вулиць і провулків, про це повідомляють у прес-службі Шполянської міської ради.

Десятки років поспіль у багатьох куточках міста взагалі не було жодного вуличного ліхтаря. А подекуди вулиці були лише частково освітлені.

- Таке освітлення на нашій вулиці хіба було ще до незалежності. − розповідає голова вуличного комітету вулиці Короленка Володимир Марченко. − Ми неодноразово і безрезультатно звертались до голів міської ради попередніх каденцій із проханнями встановити ліхтарі.

Роботи з капітального ремонту вуличного освітлення проводилися в декілька етапів. Протягом березня – квітня було освітлено 32 вулиці і провулки, встановлено близько 200 ліхтарів. А в червні – липні роботи продовжилися капітальним ремонтом ще на 13 вулицях і провулках, де встановили близько 80 ліхтарів. Для цього із міського бюджету було виділено 600 тисяч гривень.

За словами міського голови Сергія Кравченка, роботи з капітального ремонту освітлення ще продовжуватимуться. І вже з 1 серпня у місті розпочнуть встановлювати вуличні ліхтарі на ще 11 вулицях.

Дуже тривалий час на поліпшення вуличного освітлення Шполи, на жаль, майже не виділяли коштів. Тому цього року ми запропонували встановити нові ліхтарі аж на 56 вулицях і провулках. І на цьому не зупинимося, Адже, я переконаний, шполяни заслуговують на те. щоб жити у комфортному та безпечному місті, − каже міський голова.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору