Школярі з Черкащини стали призерами Всеукраїнського конкурсу малюнка про ліс

14 вересня 2016, 18:28

140916

Дитячий конкурс малюнків і творів на тему "Людина та ліс", який проводять лісівники Черкащини для школярів, вже став хорошою щорічною традицією. 

Цьогорічною особливістю стало те, що конкурс, який був оголошений Товариством лісівників України, проводився серед учнів шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребами, які функціонують в зоні діяльності підприємств, установ і організацій системи Державного агентства лісових ресурсів України.

Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, виявлення обдарованої та талановитої молоді.

Призерами Всеукраїнського конкурсу стали й школярі з Черкащини, які отримають значні грошові винагороди:

– у конкурсі на кращий твір на лісову тематику третє місце зайняла Морозова Юлія, учениця Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради за твір "Чарівний світ лісу" – Шполянський район (нагорода – 2000 гривень);

– у конкурсі на кращий малюнок на лісову тематику відзначено Оліферук Юлію, ученицю Ладижинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Черкаської обласної ради – Уманський район (заохочувальний подарунок у розмірі 1000 гривень).

За інформацією прес-служби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Поділитись

Коментарі

Вгору