Школярі на Черкащині отримали листа від полоненого моряка

07 травня 2019, 16:15

Школярі на Черкащині отримали листа від полоненого моряка

Нещодавно учні смілянської школи №7 отримали листа від полоненого моряка з Черкащини Олега Мельничука, пише "Сміла. ua". 

Підлітки читали короткі рядки від героя-моряка, який родом із Сміли та вчився у школі №7. Школярі поважають подвиг та патріотизм Олега Мельничука. Вони напишуть йому відповідь, чекатимуть нагоди передати листа і свої малюнки.

Школярі на Черкащині отримали листа від полоненого моряка

Раніше ми повідомляли, що 28 листопада підконтрольний Кремлю Київський районний суд окупованого Криму заарештував 24 затриманих українських моряків та співробітників СБУ. Командир рейдового буксира «Яни Капу», старшина Олег Мельничук – родом зі Сміли. У підконтрольному Росії суді окупованого Криму він скористався своїм правом на перекладача з іноземної мови. Військовополонений Олег Мельничук заявив, що не повністю розуміє російську.

Олег Мельничук народився у 1995 році. Навчався у місцевій школі №7, потім у професійному ліцеї в Черкасах, після чого пішов у Збройні сили України. Випускник Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія».

Тепер йому загрожує до шести років позбавлення волі за нібито «незаконний перетин державного кордону Росії», в чому його звинувачує російська влада.

Читайте такожРосійський суд продовжив полоненим морякам із Черкащини арешт до літа.

 

Коментарі

Вгору