Школяр із Тального у свій день народження зібрав 10 тисяч гривень для ЗСУ

06 травня 2023, 19:34

Житель Тального на Черкащині Назар Турчак, учень 2 класу Тальнівської ЗОШ №2, нещодавно святкував свої 8 років. У свій день народження хлопчик разом з мамою Зоряною придумали ідею збору коштів для ЗСУ. Назар вивчив вірш, мама його зняла на відео і розмістила у соцмережах, таким чином втілили задумку зібрати кошти для захисників. Оскільки хлопець ще з 3-ох років неодноразово і гарно декламує поезії, тож йому з легкістю все вдалося, пишуть Вісті Черкащини.

– Назар не очікував зібрати таку велику суму, але коли люди почали скидати 300-500 грн, навіть 2000 грн, спільними зусиллями та за допомогою тальнівчан, нам вдалося зібрати 10 000 гривень. Назаровим радощам не було меж, він не міг повірити, що за один день, йому вдалося зібрати таку велику суму. Він радів, адже своїми віршами може збирати кошти для військових і тим самим, допомагати їм наближати Перемогу, – розповідає мама Зоряна.

Окрім цього, хлопець завжди бере участь у всіх благодійних концертах театральної студії «L-Positive» і самостійно завдяки своїй наполегливості з початку повномасштабного вторгнення зібрав близько 30 000 гривень для захисників.

– Перші кошти надійшли менш ніж за п’ять хвилин після опублікованого відео. Потім відеооголошення розповсюдили мої друзі, знайомі. І відтоді надходження грошей не припинялося увесь день, – згадує мама.

10 000 гривень Назар особисто передав місцевим волонтерам.

– Дякую нашим воїнам, за те, що я відсвяткував свій день народження, за те, що вони захищають мене, моїх рідних та всіх українців! Тому, я вирішив знову зібрати кошти з Вашою допомогою та підтримати Збройні сили України!, – каже Назар Турчак.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору