Шкарлет обіцяє нові навчальні програми для 5-річних: чого чекати черкаським учням та батькам

28 листопада 2020, 12:34

фото тематичне

Якщо ідею початку навчання з 5 років підтримають, будуть розроблені відповідні до віку дітей навчальні програми.

Про це т.в.о міністра освіти та науки написав у Телеграм.

- Свідомо розпочав суспільний діалог на цю тему. У разі підтримки передбачено розроблення відповідних до віку дітей освітніх і навчальних програм. Слід зазначити, що закінчення шкільного навчання у 18-19 років (за умови 12-ти класів) не є ключовим аргументом у цій дискусії. Хибно стверджувати, що Україна боїться вчити дітей довго чи багато, хоча саме так деякі «політичні фахівці» від освіти й взялися трактувати розпочате обговорення, - написав Шкарлет.

За його словами, ключових аргументів для подібних змін кілька: наступність дошкільної та початкової ланок освіти; чим раніше починається освоєння дитиною корисних навичок, розвиток здібностей, тим успішнішою ця дитина стає в дорослому житті; сучасні діти розвиваються набагато швидше, і значну роль у цьому відіграє шалений темп розвитку інформаційних технологій.

Шкарлет наголосив, що 5-річні та 6-річні діти потребують різних підходів і компетенцій за формою й тривалістю навчання та дозвілля. За його словами, питання обговорюється за участю батьків, освітян, психологів, педіатрів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору