Щоб слідкувати за епідситуацією в Умані, проби відбирають у водоймах, готелях і на могильному комплексі

12 вересня 2020, 20:00

Упродовж цього тижня фахівці Уманського управління Держпродспоживслужби провели 87 моніторингових перевірок об’єктів, які задіяні в обслуговуванні Рош-Га-Шана та розташовані на території проживання і святкування хасидів.

Підвищену увагу щодо дотримання протиепідемічних вимог приділили закладам торгівлі, ресторанного господарства, готелям і лікувально-профілактичним установам.

Світлина від Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Окрім перерахованих об'єктів фахівці відібрали проби води у водоймах, перевірили полігон твердих побутових відходів, де проходить дезінфекційну обробку транспорт, та пункт забору проб для ПЛР-досліджень у прочан. Відповідно до вимог, перевірили також обсерватор для хворих туристів на легкі та безсимптомні форми і сам могильний комплекс.

Порушення протиепідемічних вимог виявии на 4-ох об’єктах. У Держпродспоживслужбі зазначають, що їх керівників притягнули до адмінвідповідальності.

Світлина від Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

З питань протиепідемічних заходів фахівці Держпродспоживслужби співпрацюють із Міжнародним благодійним фондом імені Рабі Нахмана та представниками общин.

За інформацією пресслужби головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору