Що краще: звичайний чи робот-пилосос

22 серпня 2023, 10:38

Сьогодні важко уявити помешкання без надійного помічника в прибиранні — пилососа. Однак великий вибір, який пропонує ринок, може призвести до певної розгубленості. На які критерії слід звернути увагу та які моделі кращі — класичні чи роботи-пилососи — з’ясовуємо в цій статті.

Особливості класичної моделі пилососа

Класичний пилосос — це часто важкий та громіздкий корпус

з довгим шлангом, трубою, щіткою та шнуром живлення. Площа прибирання обмежується довжиною шнура, тому у великих приміщеннях доводиться переміщатись від однієї розетки до іншої. Серед переваг класичних пристроїв можна виділити такі властивості:

  • велика потужність всмоктування — може досягати 600 Вт;
  • комплектація різними насадками — дає можливість використовувати техніку для чищення будь-яких підлогових покриттів, а також м'яких меблів;
  • великий об’єм пилозбірника;
  • наявність аквафільтрів — забезпечує максимальне очищення повітря від пилу.

Оскільки пилососи класичної конструкції оснащуються потужними моторами, вони найгучніші серед всіх видів, що варто враховувати при виборі.

Що вирізняє роботи-пилососи

Робот-пилосос — найновіший представник в сімействі такої техніки. Головна перевага цього пристрою — він якщо і не повністю, то значною мірою звільняє від необхідності самому регулярно прибирати. Достатньо забрати з підлоги дроти та інші предмети, запустити робот-пилосос — і він самостійно буде ретельно прибирати сміття та пил.

Роботи-пилососи працюють від акумуляторів. Середній час роботи на повному заряді становить близько 40 хвилин, після чого пристрій сам знаходить базу й стає на зарядку. Варто звернути увагу на кількість налаштувань автономної роботи: чим новіші алгоритми картографування та розпізнавання перешкод, тим зручніше використовувати техніку.

Можна зробити висновок, що вибирати пилосос необхідно відповідно до сценарію його використання. Для частого прибирання великого будинку чи квартири, за наявності килимових доріжок, ворсистого покриття варто вибрати класичну модель.

Тим, хто хоче максимально автоматизувати процес прибирання, підійде робот-пилосос. Головне, щоб він мав хорошу потужність всмоктування та удосконалений алгоритм збирання.

Різноманітні моделі пилососів можна знайти в магазині STOREinUA. Вони допоможуть зберігати чистоту в оселі, не витрачаючи на це багато зусиль та часу.

*партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору