Ще у сімох громадах на Черкащині запрацюють поліцейські станції

17 лютого 2023, 20:20

Поліція Черкаської області й надалі реалізовує проєкт «Поліцейський офіцер громади», що впроваджений Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України. Наразі на території 27 територіальних громад Черкащини діють поліцейські станції та вже несуть службу 38 поліцейських офіцерів громад.

Сьогодні, 17 лютого, начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Вячеслав Гурін та заступник Сергій Коваленко підписали меморандуми про співпрацю з головами ще сімох територіальних громад.

Відповідно до домовленостей з головами Гельмязівської, Корсунь-Шевченківської, Степанківської, Христинівської, Чорнобаївської, Золотоніської та Шрамківської територіальних громад, найближчим часом у територіальних громадах запрацюють поліцейські станції, обладнані всім необхідним для ефективної роботи поліцейських офіцерів громад.

- Поліцейський офіцер громади – це той, хто проживає в громаді, у якого формулюється суттєвий рівень довіри з керівником громади. І така взаємодовіра допомагає вирішувати нагальні питання на ввіреній території. Хочу подякувати всім тим, хто вже долучився до проєкту “Поліцейський офіцер громади”. Це позитивний крок в забезпечені безпеки й порядку на Черкащині. Адже безпека громади – це спільна мета, як поліції, так і громади, — наголосив Вячеслав Гурін.

Також сьогодні на службу у Будищанській, Іркліївській, Паланській та Чорнобаївській територіальних громадах заступили поліцейські офіцери, які пройшли навчання та призначені на посади. Вони мають облаштовані місця для роботи, а також службові автомобілі, які укомплектовані всім необхідним: інструментами, бензопилами, ліхтариками, буксирувальними тросами, термопринтерами для винесення постанов та іншим обладнанням для цілодобового виконання обов’язків. Ще поліцейським вручили помпові рушниці.

За інформацією пресслужби Нацполіції в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору