Ще 11 автівок придбали для ЗСУ засновники “Нової якості”

26 липня 2022, 16:53

Пікапи та мікроавтобуси. Ще 11 одиниць транспорту придбали коштом засновників групи компаній «Нова якість» для потреб черкаської ТрО. Шукали автівки наші друзі та колеги управлінської компанії в сусідній Польщі.

Друзі компанії Тетяна Іванюк та Наталія Новачук за десять днів подолали понад п’ять тисяч кілометрів по країні. Шукали авто й у великих містах, і в маленьких містечках.

– Десь нас зустрічали словами: «Слава Україні»! А десь недовірливо говорили: «Знаємо ми, для яких ЗСУ» й віддавали авто за повною ціною без торгу, – розповідає Тетяна. – Кудись ми проїхали заради автівки майже пів тисячі кілометрів, а її продали перед носом, навіть не попередивши нас. А десь зупинка на випадковому автомайданчику стала місцем зустрічі з друзями.

Так поляк Роман продав дівчатам дві машини зі знижкою в $1500. А на їхнє запитання, як він ставиться до українців, відповів коротко й із гумором: «Краще я будь-кого з них поцілую в ноги, аніж потисну руку росіянину».

Збирали автівки для ЗСУ волонтери в дев’яти різних куточках Польщі: Жешув, Вроцлав, Люблін, Краків, Варшава та навколишні міста. Наразі машини вже в Черкасах.

Нині транспорт проходить техогляд та обслуговування, щоб найближчими днями відправитися на службу нашим військовим.

Нагадаємо, раніше “Нова якість” передала для тероборони 8 пікапів.

За повідомленням УК "Нова якість"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Євгенія К :

Браво,Нова якість,ПАТРіОТИ!

Вгору