Шахраї виманюють у черкащан тисячі гривень за “нове газове обладнання”

18 січня 2021, 19:21

Інформацію про шахраїв у Південно-Західному мікрорайоні розповіла черкащанка Ірена Василівна. Вона повідомляє, що невідомі представилися працівниками "ЧеркасиГазу" і виманили у пенсіонерки декілька тисяч гривень.

Шахраї прийшли у будинок жінки 14-го січня. Представившись працівниками комунального підприємства, вони встановили "газову сигналізацію" за дві тисячі гривень.

- Ходять зазвичай по двоє осіб. Учора, 14 січня, після обіду до пенсіонерки прийшов молодий чоловік мусульманської зовнішності. Розповіли, що нібито встановлюють газову сигналізацію за пільговою вартістю для пенсіонерів і лише в цей день вона коштує 1999 гривень. Дали документи на прилад і встановили пластикову коробку на скотч, - розповідає Ірена Василівна.

Газовий аналізатор, який встановлюють втридорого

Дороговартісний пристрій, який встановлювали "задешево" - газовий аналізатор. Зазвичай його можна придбати за 300-400 гривень і він справді може врятувати життя - якщо у квартирі відбувається витік газу, наприклад. Однак його вартість - менше 500 грн.

Журналістам "Про все" у КП "ЧЕРКАСИГАЗ" розповідають, що їх працівники з подібними пропозиціями по квартирах не ходять.

- Якщо до вас завітали невідомі - насамперед перевірте їхні посвідчення - хто вони та звідки. Однак працівники "ЧеркасиГазу" не продають газові аналізатори таким чином, - наголошує оператор Анастасія.

Черкащанка Наталія Зима підтверджує, що шахраї і досі ходять по квартирах. Зазвичай по декілька осіб.

- У мене в під'їзді вони ходили по квартирах. Казали, що їхня фірма буде обслуговувати внутрішньобудинкове газове обладнання, просили пустити в квартиру подивитись на газові прилади. Я не пустила, - згадує жінка.

Зображення може містити: 1 особа
Псевдопосвідчення одного з шахраїв

Жителька Черкас Наталя Тишена додає: ці ж чоловіки свого часу ходили по квартирах і продавали вікна.

- Вони раніше ходили по будинках і продавали вікна. Казали, що в Дніпрі навіть люстри з гарантіями у під'їздах продають. Під час їхніх відвідин до їхніх рук "прилипало" все, що погано лежить, - згадує пані Наталя. - І ходять зазвичай по три особи. Я на них писала заяву в поліцію.

Незважаючи на псевдопосвідчення, черкащани мусять знати: усі документи комунальних підприємств і їхніх працівників мають бути виключно українською мовою.

Для того, аби бути гарантовано впевненим у тому, що до вас завітали не шахраї, можна зателефонувати на гарячу лінію КП і запитати, чи ходять від їхньої установи працівники з такими пропозиціями.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору