Шахраї використовують хворобу Олі Галушко для збору коштів. А політики – для піару?

04 лютого 2014, 19:45

Питання лікування Ольги Галушко за кордоном можуть вирішувати виятково родичі постраждалої, а не політики, - так медики коментують заяву нардепа Миколи Томенка про відправлення за кордон дівчини, що постраждала під час штурму Будинку рад.

Постраждалій під час першої спроби силового захоплення приміщення Будинку рад 27-річній черкащанці Ользі Галушко стає краще. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Володимир Брожик.

- Радує, що у Ольги зараз ми спостерігаємо хоч і незначну, але позитивну динаміку. Сьогодні їй вже набагато краще, ніж було у п’ятницю. Дівчина має усі необхідні ліки і постійний догляд лікарів – для неї створено цілодобовий медичний пост. Якщо родина Ольги Галушко виявить бажання у разі потреби лікувати її за кордоном, обласна влада сприятиме цьому, - прокоментував ситуацію головний медик області.

Як зазначає головний нейрохірург області Денис Годлевський, допомогу на лікування Ольги надає обласна влада. Наразі фахівці відкидають чутки про нагальну необхідність лікування дівчини за кордоном.

- Ми постійно консультуємося з фахівцями Київського інституту нейрохірургії і я запевняю, що кваліфікації наших лікарів наразі цілком достатньо, - зазначив Денис Годлевський.

За словами головного лікаря Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги Олександра Федорука, медики роблять усе необхідне для надання пацієнтці справді ефективного, якісного й своєчасного лікування.

- Усім необхідним пацієнтка забезпечена за кошти державного бюджету. Наші фахівці консультуються щодо стану пацієнтки з провідними фахівцями Києва. Питання подальшого лікування за кордоном вирішуватимуть винятково родиці постраждалої. Наразі стан здоров’я не дозволяє її транспортувати, - повідомив Олександр Леонідович.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат Микола Томенко заявив, що у разі труднощів із одужанням дівчини, готовий сприяти її лікуванню у Литві.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору