Протягом двох місяців у Черкасах запрацюють усі світлофори

04 лютого 2014, 19:11

Таку обіцянку дав перший заступник міського голови Віктор Беззубенко, звітуючи про виконану роботу. Адже черкаські світлофори, як і дороги – потребують багато коштів, проте регулярно втрачають здатність до експлуатації.

Про це повідомляє кореспондент Муніципального інформаційного агентства “Черкаси”.

У виконкомі стверджують, що це дуже болюче питання, яке постійно постає на нарадах, засіданнях та обговорюється з керівництвом департаменту ЖКК. Владці скаржаться на своїх попередників, які неправомірно проводили роботи із встановлення світлофорів, тому зараз є над чим працювати, аби навести лад із регуляторами дорожнього руху.

— У мене на кожній сторінці написано «світлофори». Найближчим часом ми наведемо порядок зі світлофорами. Всі роботи у цьому напрямку були розпочаті без дозволу, потім порушено кримінальну справу, тобто зараз матеріали знаходяться в судах, але це нам не заважає, — інформує перший заступник міського голови Віктор Беззубенко. — На сьогоднішній день департамент ЖКК наводить лад у цій справі, оскільки на світлофори були витрачені великі кошти. У деяких місцях стоїть по два світлофори — старий і новий. Я вбачаю, що в найближчі два місяці скрізь нові світлофори запрацюють.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору