Середня зарплата в області – більше 4 тисяч гривень, – статистика

30 вересня 2016, 18:18

2015-03-05serednia_zarplatkaСередня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у серпні 2016р. становила 4149 грн, що у 2,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (1450 грн) і складає 90,1% до липня 2016р. та 125,4% до серпня 2015р, пише "Черкаський край" із посиланням на ГУ статистики в області.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. Найбільшою була заробітна плата працівників установ та підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, виробництва комп`ютерів, електронної та оптичної продукції, фінансової та страхової діяльності, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів. Перевищення заробітної плати відносно середнього рівня по економіці у зазначених видах діяльності становило 1,4–2,5 раза.

Водночас заробітна плата працівників у поштовій та кур’єрській діяльності, виробництві електричного устатковання, наданні інших видів послуг, у сфері творчості, мистецтва та розваг, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, операціях з нерухомим майном не перевищувала 70% від середнього рівня по економіці.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника за січень–серпень 2016р. становила 3962 грн і зросла порівняно з відповідним періодом попереднього року на 24,9%.

Поділитись

Коментарі

Коля сказав:

брехня,є вдвічі менше

Горген сказав:

Це все одно, що мій кум з’їв 2 котлети, я – 0, а в середньому – з’їли по 1-й!

Вгору