Серед черкаських школярок обрали «Міс Всесвіт»

24 листопада 2015, 06:08

1448273872_img_1357

Незвичними танцями, екзотичними стравами та швидкісним малюванням картин черкаські школярки дивували членів журі конкурсу «Міс всесвіт», що відбувся вже у шосте в Палаці піонерів, пише Нова Доба.

У конкурсі взяли участь 12 дівчат, які за традицією вбралися в одяг ними ж обраного народу й презентували його побут і традиції. Також дівчата демонстрували глядачам свій талант, показували створену власноруч стінгазету та відповідали на інтелектуальні запитання. У цьому році були представлені країни майже усіх частин світу: Франція, Великобританія, Туреччина, Нова Зеландія, Україна, Польща та багато інших.

1448273866_img_1558Титул і корону «Міс Всесвіт-2015» здобула учениця школи №25 – Аліна Дем’яновська, яка представляла Ірландію. Дівчина вразила журі конкурсу ірландськими народними танцями та умінням чудово триматися на сцені.

– Ірландію я обрала, тому що ця країна просто підкорила мене своїми традиційними танцями. Я обожнюю передивлятися концерти відомого на весь світ ірландського балетмейстера Майкла Флетлі, які просто вражають високим рівнем підготовки танцювальної трупи й блискучою постановкою шоу, – розповідає переможниця конкурсу.

Також були обрані I віце-міс, якою стала граціозна представниця Єгипту та II віце-міс – неперевершена міс Індія.

Усіх учасниць було нагороджено подарунками та сертифікатами на безкоштовну фотосесію у фотоклубі «Фоткус». Головній переможниці конкурсу – міс Ірландії – було вручено сертифікат на 1500 гривень на 6-місячний курс навчання у Черкаській Медіашколі на базі обласної газети «Нова Доба».

Поділитись

Коментарі

Вгору