На стоянці біля Будинку торгівлі чомусь «глючить» сигналізацію автівок, – соцмережі

23 листопада 2015, 23:46

69e46e459374aab5fbecfbb5e077647f

Сигналізація автівок, залишених на стоянці біля черкаського Будинку торгівлі, часто з незрозумілих причин відмовляє, повідомляють у соцмережах користувачі, пише Прочерк.

Так, черкащанин Андрій Коршун пише у «Фейсбуці» про те, що сигналізація на його автівці загадковим чином не вимикалася.

«Підходжу до машини, натискаю на кнопку брелока і... нічого, – розповідає пан Андрій. – Продовжую натискати хвилини дві. Помічаю індикатор: присіла батарея. І це дивно. Оскільки батарейка не стара... Іду в Будинок торгівлі, купую нову батарейку. Машина все одно не відкривається, десь всередині, в її утробі щось пищить. Брелок накрився?.. Беру таксі, їду додому... Взяв запасний брелок, ставлю нову батарейку в запасний брелок і знову їду до машини. Натискаю кнопку брелока. Брелок і машина ніяк не реагують. Вирішив відкрити машину, в машині є кнопка, яка перезавантажує сигналізацію. Відкриваю ключем двері. Дике обурення сигналізації у вигляді реву і писку. Знаходжу заповітну кнопку, натискаю на неї належний час. Нуль. Повний, безпросвітний нуль. Сигналізація репетує.

Тут я помічаю, що, крім моєї машини, репетують ще дві або три. Найближча від мене верещала не перестаючи. Близько піднятого капота стояла молода жінка і незворушно курила. Моя машина, після того, як я закрив двері, кричати перестала. Їхати вона не хотіла, включена сигналізація блокує мотор...

Підійшов до жінки й запитав, що в неї трапилося. Відповідь спантеличила. «Сигналізація не працює. Мотор заводиться. У колишньому приміщенні управління торгівлі стоїть якийсь випромінювач. Раніше вже таке траплялося». «Мотор заводиться? (Жіноча сигналізація відрізняється від чоловічої). Ну то їдьте», – кажу їй. «Ні, – відповідає. – Боюся»...

Тут від машини, що стоїть навпроти моєї, на Смілянській, підходить чоловік і каже: «Тут нечисто. У мене сигналізація глючить. Випадково машина відкрилася. Хтось хоче вкрасти якусь машину, тому й не працюють сигналізації. Подивіться, шість машин пищать...»

Дружині приходить думка руками відкотити машину від цього місця... Відігнали машину метрів на 70, ближче до Хрещатика. Через хвилину брелок запрацював...

Підходжу (до жінки, в якої також не вимикалася сигналізація, – ред.)... Пояснюю, що треба таки сідати в машину, від'їхати, і все буде окей... Жінка сідає і повільно рушає. Машина репетує. Вона під'їжджає до моєї машини і стає на іншому боці вулиці. Виймає ключ із замка запалювання і буквально через пару секунд у неї теж все запрацювало. Помічаю по брелоку, що у неї така ж сигналізація, як у мене...

Що ще дивно. За час боротьби з сигналізацією у мене сіли дві нові батарейки ААА в двох брелоках і повністю сів телефон, акумулятор якого був заряджений наполовину. У невістки повністю заряджена батарея телефону наполовину сіла».

Інший дописувач «Фейсбуку» в коментарі до цього повідомлення пише, що в нього біля кас магазину «Сільпо» була проблема з телефоном: він різко нагрівся і швидко розрядився.

У коментарі «Прочерку» співвласник «Будинку торгівлі» Микола Мирза зазначив, що й у нього були складнощі з сигналізацією.

– Зі мною точно таке саме було. Але я думав, що тільки з моєю машиною така проблема. Я особисто два рази міняв батарейки на своєму брелоці, – сказав Микола Олександрович. – Перше, що спадає на думку – це робота злодіїв. Але з нашої стоянки жодного разу не викрадали машини, а найсвіжіший випадок крадіжок речей із машини трапився рік тому. Тепер треба буде з’ясовувати, в чому річ.

Поділитись

Коментарі

Артем сказав:

Ужасы нашего городка

Ірина сказав:

Враховуючи те, що у чоловіка, про якого йде мова, та у жінки на стоянці та сама сигналізація – не варто виключати, що проблема може бути саме в ній. Можливо, хтось намагався дистанційно зламати конкретний вид сигналізації, тому вони і спрацювали. Я останні пару років користуюся системою моніторингу транспорту ТМ ОКО http://око.укр/monitoring-transporta/ – вони ще не надто популярні, однак, можливо саме через це, їх менше ламають.
Я б все ж рекомендувала замінити сигналізацію. І про всяк випадок запросити священика на стоянку)

Вгору