Секретар Уманської міськради за власні кошти встановлює вуличне освітлення

10 червня 2014, 14:17

Освітлення вулиць міста є одним із найболючіших питань для уманчан. Жителі мікрорайонів вже не перший рік живуть у «нічній темряві». За «знищення» темних закутків в Умані взявся в.о. міського голови Олександр Цебрій. Чиновник обіцяє, що до кінця року їх в місті не залишиться. На освітлення вулиць чиновник витрачає кошти із власної кишені та спонсорської допомоги, інформує "Вечірня Умань".

35 тис. грн. секретар міської ради із власної кишені та спонсорської допомоги витратив на освітлення району Тищика та вулиці Леніна

- Ми вже облаштували освітлення в районі Тищика та вулиці Леніна. Для цього нам потрібно було 27 ліхтарів, змінити старі опори на нові, – розповідає Олександр Цебрій. – Це було зроблено за мій кошт та спонсорської допомоги. Також у цьому районі буде проведене асфальтування. Його проведуть представники бізнесу, які там проводять свою діяльністю. Дякую їм за те, що вони відгукнулися на нашу пропозицію. Далі плануємо провести освітлення в мікрорайоні залізничного вокзалу по вулицях Більшовика, Герцена та Гонти.

У міської влади є цілий план роботи для освітлення міста. До кінці року в місті не залишиться жодного «темного місця».

- Існує розроблений план про освітлення багатьох територій нашого міста . В Умані не повинно залишитися жодних «темних плям». Я це зобов’язання беру на себе, - продовжує секретар міської ради. - Зі мною також працює громадська організація «Рідна Умань» , яка також буде долучатися до цієї справи. До кінця року я постараюся освітлити всі вулиці міста.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору