Секретар Смілянської міськради чекає дзвінків зі скаргами чи пропозиціями

15 липня 2014, 13:57

З минулого тижня у Смілі запрацювала гаряча лінія секретаря міської ради Ярослава Березаня, головною метою якої є можливість безпосереднього прямого взаємозв’язку  з громадою міста, інформує "Сміляночка". 

Звернутися зі скаргою чи пропозиціями можливо за номером 5-05-77 с понеділка по п’ятницю з 9 до 16 години.

На думку Ярослава Березаня, такий крок є необхідним оскільки він дає можливість оперативно реагувати на звернення громадян у разі неналежного виконання структурами влади своїх безпосередніх обов’язків та унеможливлює приховування важливих питань.

 

Нагадаємо, що на початку липня за ініціативою Секретаря міської ради також була створена депутатська група «Соціальна відповідальність». Очолив депутатську групу безпосередньо Ярослав Березань.

Коментуючи мету створення групи, він повідомив, що головною метою її створення стала необхідність об`єднання депутатів, котрі бажають взяти на себе публічну відповідальність за власні рішення та розвиток міста.

Важливим демократичним кроком на думку Секретаря, є той факт, що під час створення депутатської групи, нікого із депутатів не змушували і нікому не забороняли входити до її складу. Кожен депутат, який виявив бажання працювати "прозоро" отримав таку можливість.

Поділитись

Коментарі

Вгору