Секретар Черкаської міської ТВК пояснив куди “зникли” ступені захисту з бюлетенів

11 листопада 2015, 10:37

виб

За словами секретаря міської виборчої комісії,  у ситуації із різними ступенями захисту бюлетенів – яка днями спричинила ґвалт стосовно можливості їх підробки - винні ті, хто цей ґвалт здійняв.

- Днями колишній склад міської ТВК сподобився на сенсацію – стосовно іншого, ніж було передбачено, ступеню захисту виборчих бюлетенів – а, відтак, можливості їх підробки. Парадокс у тому, що у цій ситуації цілком і повністю винні ті, хто сьогодні роздмухує «сенсаційні» скандали,  - констатує секретар міської виборчої комісії,  голова ГО «Автомайдан-Черкаси» Сергій Яковенко. – Поясню: колишній склад міської ТВК уклав договір із поліграфічним підприємством стосовно друку бюлетенів, не зазначивши у ньому інформацію про необхідні ступені захисту. Додатком до договору повинен був бути Технічний опис, в якому крім інших параметрів бюлетеня повинні були вказані ступені захисту. Натомість попередньою комісією було видано постанову № 99, де ці ступені захисту було зазначено, але до поліграфічного підприємства вона не дійшла. Відповідно, підприємство-виробник бюлетенів поставило на них свої ступені захисту, а не ті, які вказані у постанові, яку вони в очі не бачили. Отож, у ситуації, за допомогою якої сьогодні вкотре намагаються досягти єдиної мети – зірвати вибори -  цілком і повністю винен колишній склад міської  ТВК. У будь-якому випадку, мети досягти їм не вдасться, оскільки відсутність якогось одного водяного знаку на бюлетенях жодним чином не вплинула на результати виборів у Черкасах і їх уже офіційно визнано ЦВК.

Нагадаємо, за повідомленням ОПОРИ, в угоді між поліграфічним підприємством та Черкаською ТВК не було сказано про ступені захисту бюлетенів.

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Поділитись

Коментарі

Вгору