Щоб поставити на ноги хворого онука, дідусь перед мерією торгує прикрасами для волосся

31 липня 2015, 13:40
IMG_5298

Фото: Про все

Вже третій тиждень перед стінами черкаської мерії жіночими прикрасами торгує шполянин Микола Плодистий. Поруч з ним у візочку сидить, хворий з народження на ДЦП 9-річний онук Антон. Дідусь продає віночки для волосся, щоб заробити гроші на лікування дитини, оскільки родинних - ледве вистачає на життя.

IMG_5305

Фото: Про все

Різнокольорові віночки та заколки для черкаських дівчат власноруч створює мама хворого Антончика Наталія, жертвуючи своїм сном вночі. Адже пенсії у зв'язку з інвалідністю родині ледве вистачає на життя. Працювати мама не має змоги, окрім хворого сина вона доглядає за 84-річною свекрухою, у якої нещодавно стався третій інсульт.

- 10 років ми чекали допомоги від держави, так і не дочекалися. Зараз дитині дають путівку до санаторія під Одесою, але поїхати туди ми не можемо, оскільки коштів на супровід Антошки немає, - зі сльозами на очах розповідає дідусь Микола Плодистий. - Наталія отримує лише 1960 грн пенсії, цього ледве вистачає на життя. А ще потрібно доглядати за свекрухою. Тому я приїхав зі Шполи їй на допомогу, вона тут розривається сама.

IMG_5301

Фото: Про все

Дідусь і запропонував зайнятися хенд-мейдом, щоб заробити на лікування дитини.

- Хочемо, щоб Тошик хоч на ножки став. Для цього спочатку потрібно зняти спазми та придбати спеціальні черевики до колін, щоб він у них ходив. Лише потім лікар зможе сказати, чи можна робити операцію, - зазначає Микола Васильович.

IMG_5302

Фото: Про все

За три тижні, що дідусь сидить з онуком перед Черкаською міськрадою, йому вдалося заробити близько 2000 грн. Вартість віночків для волосся коливається у межах 100-150 грн, заколки значно дешевші - 30-50 грн. За його словами, покупці - звичайні черкащани, за цей час жоден депутат, посадовець чи чиновник до нього не підходив.

- Підходять звичайні черкащани. Хтось купує прикраси для волосся, хтось лише роздивляється вироби, бо вони для них занадто дорогі. Але й матеріали для хенд-мейду вартують недешево, - зізнається дідусь. - Від влади я вже допомоги і не чекаю, нікому ми не потрібні.

IMG_5304

Фото: Про все

Придбати прикраси для волосся і цим самим допомогти хворому Антончику стати на ноги можна до 16 серпня (до дня народження хворого хлопчика), потім дідусь Микола змушений повернутися додому в Шполу, дбати про власне господарство.

Майже щодня він торгує з 11.00 до 13.00 та з 18.00 до 20.00 перед стінами Черкаської міської ради.

 

 

 

 

Коментарі

Вгору