Щоб передати бійцю малюнок від сина, черкащанка ледь не перейшла мінне поле

29 січня 2015, 12:12

1

Ряд патріотичних заходів відбувся нещодавно в школах та дитячих садочках Черкащини. У райцентрах і навіть у зовсім маленьких селах діти мали можливість створити обереги та малюнки, написати листи бійцям АТО, пише ГромЧе.

– Коли ми були у Христинівському районі, мене до сліз розчулило прохання одного хлопчика. Він підійшов до мене і серйозно так запитав: «А ти точно передаси мій малюнок татові?». Я пообіцяла. І відтоді не мала спокою, – розповідає ініціатор заходів, представник міжнародного руху «За Україну, її славу і волю» Людмила Турган.

Виявилося, що батько хлопчика нині перебуває на передовій, поблизу Волновахи.

– Він мені одразу сказав: «Ви сюди не доїдете. Ніхто не доїжджає». Я ж усе-одно випитала, у чому є найбільша потреба. На той час конче необхідною була бензопила та лопати для снігу, – пригадує пані Людмила. – Окрім цього зібрала для бійців також теплі речі, продукти, білизну…

Черкащанці і дійсно вдалося дістатися місця призначення – на той час формування, у якому служив боєць, дислокувалося під Волновахою.

– Коли зателефонувала і повідомила що я вже неподалік, поруч, боєць сказав, мов все-одно до нас не потрапите. Я ж зголосилася перейти через поле аби лишень віддати йому посилку з дому. На це почула у слухавці, як він звертався до командира, мовляв, тут одна навіжена збирається йти через мінне поле. Тоді командир вирішив, що вони виїдуть мені назустріч, – пригадує Людмила Турган. – Потрібно було бачити, як батько потім вхопився за цей малюнок… Сльози навернулися навіть у суворого командира.

Черкащанці вдалося сфотографувати побут бійців.

1 2 3 4 5 6 7 8

А також передати звістку від доньки солдатові з Умані.

– Вони також змогли поспілкуватися по телефону. Дитині свій телефон віддала директорка школи, – розповідає пані Людмила.

 

Після того черкащанка здійснила ще одну поїздку до зони АТО. Цього разу відвозила підтримку нашим бійцям у Піски.

Поділитись

Коментарі

Вгору