Гроші на будь-який випадок, – у ПриватБанку потурбувалися, щоб черкащани не відмовляли собі у потрібних покупках

14 листопада 2017, 17:38

Від націоналізації Приватбанку пройшло трохи менше року, а банківська установа не лише не збавила обертів, а навпаки має нові вигідні пропозиції для клієнтів. Передусім,  це найзатребуваніша  послуга для населення – кредитування.

Наразі для черкащан доступні декілька видів кредитування. Про них на прес-конференції розповів директор Черкаської філії ПриватБанку Віктор Шуршин.

- Ми поновили кредитування фізичних осіб. Йдеться про новий продукт – «Швидкий кредит». Тобто, черкащани можуть швидко отримати гроші на кредитну чи картку для виплат у будь-якому відділенні ПриватБанку. Така пропозиція діє для всіх клієнтів банку, які здійснюють будь-які платежі у касі банку, - зазначив Віктор Шуршин.

 

«Швидкий кредит» вигідний практично для всіх сфер життя. Його можна оформлювати як на весілля, ремонти, загалом на будь-які потреби. Тим більше, що оформити кредит можна навіть не приходячи до відділення, а користуючись послугою у Приват24.

Про значний попит такого кредитування серед населення свідчить статистика. Так за короткий термін послугою «швидкий кредит» вже скористалося понад 1,5 тисячі черкащан. А сама сума наданих швидких кредитів  становить більше 10 мільйонів грн.

Також черкащани можуть скористатися  іншою, не менш зручною послугою,  - «миттєва розстрочка».

- Ми побачили, що ця послуга користується попитом, адже за перші 30 днів нею скористалося майже 4 тисячі клієнтів на суму понад 11 мільйонів гривень, - наголошує Віктор Шуршин.

Популярністю у населення користується  і пропозиція ПриватБанку - «Теплі кредити». Мета цієї програми полягає у зацікавленні населення долучитися до енергозбереження. Тобто клієнти можуть обирати різні енергозберігаючі товари та купувати їх у кредит. До речі, отримати цей кредит досить легко. Для цього клієнт банківської установи в магазині має обрати товар, який є в переліку кредитування, та прийти до найближчого відділення банку. Серед таких товарів – вікна, радіатори, енергоефективні котли тощо. Варто додати, що за подібний  вибір через місяць-півтора клієнт отримає ще й компенсацію від держави у розмірі до 35 відсотків. А сама процедура оформлення дуже швидка.

У банку наголошують, що більшість фірм, які забезпечують у Черкасах енергозберігаючі матеріали, вже давно працюють за подібною програмою. Між іншим, пропозиція вигідна  як для кожного окремого господаря, так і для ОСББ. Так з останніми ПриватБанк вже оформив 10 «Теплих кредитів».

За словами Віктора Шуршина, загалом черкащанам вже видано більше  півтори тисячі кредитів на загальну суму понад  15 мільйонів грн. Тож розвивати «Теплі кредити» банківська установа збирається й надалі.

Окрім того, у банку відмічають, що обертів набирає й  кредитування на житло та автомобілі. Тим більше, у цьому напрямку банк пропонує дуже вигідні  пропозиції - наприклад, зменшення кредитних ставок на нерухомість. І це дало свої результати – за останні два тижні оформлено вже два таких кредити, ще чотири заявки перебувають на розгляді.

Наразі по кредитуванню покупки квартир ПриватБанк працює лише у двох містах області - Черкасах та Умані. Та надалі географія міст розширюватиметься.

Взяти вигідний кредит у ПриватБанку можна й на авто.

- У цьому напрямку ми активно працюємо з автосалонами, - зазначає Віктор Шуршин і додає, що нині банк нарощує оберти і в кредитуванні вживаних авто. – Раніше по такому кредитуванні ми працювали не надто активно. Та нині посилюємося й тут. Тож оформити розстрочку черкащани можуть за зниженими ставками як на нові авто із салонів, так і на вживані автомобілі. При чому ми не застосовуємо додаткових комісій. Серед умов – перший внесок має становити 15 відсотків. До речі, оформлювати кредит можна і на електромобілі.

У ПриватБанку зауважують, що для таких оформлення таких кредитів  необхідний мінімальний пакет документів, а сама процедура розгляду становить лише кілька днів. Доступна ця послуга у будь-якому банківському відділенні.

Загалом, аналізуючи наявні послуги ПриватБанку, Віктор Шуршин розповів, що сьогодні на ринку банківських послуг відбувається конкуренція на рівні технологій. І виграє той банк, який пропонує своїм клієнтам найвигідніші технологічні процеси на чесних та прозорих умовах.

Саме тому Приватбанк постійно працює не тільки над вдосконаленням вже наявних пропозицій, а й над розширенням спектру послуг для черкащан. Наприклад, після запровадження безвізового режиму, збільшилося число клієнтів, які купували квитки на подорожі через Приват24. Тож банк запустив сервіс «миттєвої розстрочки» і на квитки. Ажіотажу на цю послугу у банку очікують і на новорічні свята.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору