Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка запрошує:
22 квітня, середа, 18.30
ПРЕМ’ЄРА
АКАДЕМІЯ СМІХУ
Це гра в театр на дві дії за п'єсою Кокі Мітані. «Академія сміху» – це жвавий, несподіваний, переповнений гумором діалог двох фахівців своєї справи – драматурга і цензора. Кожен з них має важливу мету: один прагне затвердити до постановки в театрі нову комедію, а інший намагається завадити цьому усіма можливими способами. Сім днів триває їхнє спілкування, упродовж якого непримиренні вороги стають друзями, антагоністи – однодумцями і співавторами. Вони вигадують, переписують, і тут же озвучують написане в ролях, а наприкінці спільно створюють шедевр комедійної майстерності. Постановка значно глибша, аніж просто комедія. Вистава – про конфлікт митця і суспільства, про боротьбу художника з жорсткими рамками цензури.
25 квітня, субота, 17.00
Капітальне поновлення вистави!
Назустріч бажанням черкащан, що не встигли переглянути оновлену виставу, що із великим успіхом пройшла у День Театру, на сцені знову -
ЦИГАНСЬКИЙ БАРОН
Комічна опера Йоганна Штрауса, що протягом всього життя композитора користувалась шаленим успіхом, поступаючись по популярності лише «Летючій миші». Як і належить оперній постановці, тут є хитросплетіння доль, підступність, вир пристрастей і, звичайно, кохання. …Барінкай, син власника старого замку, повернувшись після мандрів, дізнається, що торговець Зупан заволодів його майном і за допомогою судді прагне узаконити володіння. В цей час поряд із замком зупиняється циганський табір. Барінкай закохується в молоду циганку Саффі, а цигани оголошують його своїм бароном…
26 квітня, неділя, 17.00
СКАНІНГ
Вистава-фантазія у стилі кіберпанк, (аналог «Матриці», «Початку», «Важко бути Богом»). Майбутнє, десь через 300 років, коли люди знаходяться у Системі, яка їх контролює на рівні думок і почуттів. Люди у Системі переконані, що живуть у вільній країні, працюючи 16 годин на добу, без вихідних, без часу на творчість, на почуття. Щомісяця відбувається ротація жінок: вони переходять від чоловіка до чоловіка, не розуміючи, що з ними відбувається… Але природа бере своє і Система дає збій. Вистава про майбутнє-минуле, спотворене суспільством, де природа пробивається через це спотворення.
29 квітня, середа, 18.30
ПРЕМ’ЄРА ВИСТАВИ В РАМКАХ ПРОЕКТУ ЧЕРКАСЬКОЇ ТЕАТРАЛЬНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ -
ТАКА ЛЮБОВ (драма життя).
Перед нами три покоління: бабуся, мама та дочка. У кожної своє життя, своя історія, любов. Та у Олени любов особлива — не груба, матерно-алкогольна, як у мами і бабусі, а тиха, спокійна, мирна. Взаємна.
Стомившись від слабкодухості матері, яка вічно терпить побої та приниження чоловіків, Олена тікає до іншого міста. Сказавши одного разу цьому дикому світу “ні”, вона будує стосунки за принципово іншими законами — законами любові, довіри та поваги. Вона розчиняється у Паші, а Паша — у ній. Обидва мріють про дитину. Але доля не питає їх, а йде своїми шляхами.
МУДРІ КАЗКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ
26 квітня, неділя, 12.00
БАРВІНОК-ГЕРОЙ
Перевірена часом і улюблена поколіннями українська авторська казка (або ж справжній графічний роман, серіал!) Богдана Чалого і художників Кіри та Віктора Григорьєвих, нагороджена міжнародною премією імені Ханса Крістана Андерсена, переноситься на сцену в жанрі епічного мюзиклу для дітей і батьків – про гартування сили і віри в перемогу хлопчика-квітки Барвінка під пильним оком мудрого Діда Гарбуза та миролюбного народу Лелек.
Політ до вирію, битва з хижими орлами, зустріч з тубільцями і перемога над злими силами – кличуть до уяви піснями в супроводі оркестру і композиціями хлопця ді-джея, який сам мріє про далекі подорожі і нових друзів.
Ця давня казка, прочитана із сьогодення, видається нам поемою про таємницю збереження у дні випробувань народної сили і мудрості, які мають чарівну властивість – передаватися із покоління в покоління…
Ціна квитків від 20 грн.
Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18
За інформацією Черкаського прес-клубу реформ
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram