Що показуватимуть у Черкаському драмтеатрі у середині грудня (анонс)

07 грудня 2014, 12:53

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр  імені Т.Г.Шевченка запрошує:

10 грудня, середа, 18.30

СНІДАНОК  З  ВОРОГОМ

Вистава, що перегукується із подіями на південному сході країни,  окупацією і анексією Криму,  військовою агресією з боку Росії. Вистава про любов, сильнішу за ненависть і смерть. Комедія абсурду за мотивами  Фернандо Аррабаля, поставлена на черкаській сцені  молодим кримським режисером Антоном Романовим.

 

11 грудня,  четвер, 18.30

НАТЮРМОРТ З ТОВСТИМ НЕБОЖЕМ

небиж3

Трагікомедія про красу, чудовиськ і любов. Три невгамовні тітоньки, комп'ютерний геній Кабан-Барабан, пристрасті і любов  - у фантастичній комедії Іона Сапдару  з тонким гумором виписані характери трьох тіточок похилого віку, які пожертвували особистим життям заради виховання племінника. Одержимі сліпою любов'ю, вони виростили з нього безвольну істоту, яка страждає від задушливої ​​опіки. Що його врятує: любов, їжа, а може - привиди?

небиж4

13 грудня,  субота, 17.00

НАЗАР СТОДОЛЯ

Різдвяна містерія-бурлеск за твором Тараса  Шевченка. Видовищна, етнографічно яскрава  вистава про щире і пристрасне кохання, сповнена лицарства,  сильних пристрастей та відчайдушних вчинків. 

стодоля 2

14 грудня, неділя, 17.00

МІЗАНТРОП

Комедія про палку пристрасть, красуню-вітрогонку, женихання чотирьох кавалерів до однієї з найвизнаніших красунь вищого світу -  історія зі шквалом емоцій, у сучасних постановках якої мають за честь взяти участь такі світові зірки як Кіра Найтлі, Фабріс Лукіні та Ламберт Уілсон.

мизантроп

МУДРІ  КАЗКИ  ДЛЯ  ДІТЕЙ  ТА  ДОРОСЛИХ

14 грудня, неділя, 12.00

ЗОЛОТЕ КУРЧА

Музична казка розповідає маленьким глядачам про добро і зло, щирість, любов, мужність, хоробрість. Уособленням цих людських рис у виставі є хитра, жадібна, корислива Лисичка, добрий, довірливий Вовк і непосидючий маленький Півник.

Ціна квитків від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18

За інформацією Черкаського пресклубу реформ

Поділитись

Коментарі

Вгору