СБУ обшукало комунальників через водонагрівачі

18 березня 2018, 22:12

16 березня на комунальному підприємстві “ЧЕЛУАШ” відбувся санкціонований обшук, який провели спільно працівники Служби безпеки України та Національної поліції. Про це інформує "Інфоміст" із посиланням на власні джерела.

Обшук провели у межах розслідування справи про можливе незаконне заволодіння посадовими особами підприємства та їх контрагентами бюджетних коштів, шляхом завищення вартості робіт з капітального ремонту системи опаленння підприємства, а також придбанні трьох водонагрівачів. У результаті обшуку вилучили комп`ютерну техніку, а також документи пов’язані із господарськими операціями, що були об'єктом інтересу правоохоронців.

Як раніше повідомляли, наприкінці грудня КП “ЧЕЛУАШ” придбало три водонагрівачі у приватного підприємця за 110 тисяч гривень. Аналіз цін на аналогічні товари в інтернет-магазинах може свідчити про можливе завищення вартості товарів придбаних комунальниками. Раніше з тим же підприємцем комунальники уклали договір на капітальний ремонт системи опалення, вартістю 1,3 млн.гривень.

Поділитись

Коментарі

Вгору